florystyka pogrzebowa i nagrobna oferta

Wieńce, wiązanki, kompozycjewieńce nowoczesne

 

 W chwili tak trudnej , jaką jest  utrata bliskiej osoby, stajemy przed wyborem  kwiatów na ceremonię pogrzebową. Najczęściej zamawiamy tradycyjne wieńce i kwiaty,na podkładzie jodłowym lub florecie,albo skromną wiązankę. Jednak obecnie istnieją również "trendy pogrzebowe"które stały się ważnym elementem sztuki florystycznej.

Aktualnie kompozycje funeralne w niczym nie przypominają kompozycji sprzed kilku lat i nie ma w tym nic złego.Mamy tylko więcej możliwości w formach ,kolorach i kwiatach.

 

                         

 

wieniec stojący    wieńcedekoracje nagrobne

 

 

  ...a  może kompozycja specjalna? Wykonana piłka dla piłkarza, serce dla Babci lub księga dla pisarza.Takie aranżacje są  metaforą pożegnania ze zmarłym,oraz symbolizują  nasz żal i smutek po jego odejściu. Dlatego też, aby jak najpełniej przekazać nasze uczucia, florystyka funeralna daje nam szeroki wachlarz wyboru.

nowoczesne wieńce

Oferujemy   wieńce ,wiązanki,bukiety kondolencyjne , a także:

- dekoracje trumien 

 

- dekoracje urny 

 

- kwiaty do sali porzegnań

 

 

- dekoracje znicza

 

 

 

Dekoracje nagrobne

Wykonujemy kompozycje na groby naszych bliskich,dopasujemy formy i kolor do nagrobków,a w okresie świątecznym zadbamy o wyjątkową oprawę nawiązując odpowiednimi akcentami.

Stroiki, wianki, krzyże, bukiety do wazonu, dekoracje zniczy... proponujemy dekoracje z kwiatów żywych i sztucznych,oraz suszu,mchu,komponentów naturalnych i tworzyw sztucznych.

 

 

stroik nagrobnystroiki nagrobne

 wianki wieńce

 

 

 

 

 

Zamówienia dostarczamy na wskazany adres na terenie Lublina i okolic.

 

 

 

Zapraszamy do oglądania naszych realizacji

 

Zamówienia  przyjmujemy telefonicznie kontakt

© Dekoracje ślubne, dekoracje weselne, bukiety okolicznościowe,kwiaty do ślubu,bukiety okolicznościowe dekoracje ,kosze firmowe,stroiki i dekoracje świąteczne.Kwiaty Lublin - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline